Wratislavia Cantans - transmisje radiowe


5 września rozpocznie się 44. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans. Większości festiwalowych koncertów będzie można posłuchać za pośrednictwem Polskiego Radia.

Grzegorz Kupczyk ujawnia INTERIA.PL pierwsze przymiarki do nowej studyjnej płyty grupy CETI. Tegoroczny koncert pod hasłem "Solidarni z Białorusią" odbędzie się 11 kwietnia na Placu Teatralnym w Warszawie. Organizatorzy ogłosili konkurs muzyczny w którym wygraną, będzie występ podczas koncertu. Diana Ross zapowiedziała wakacyjną trasę koncertową po Ameryce Północnej.Paulla, Agnieszka Chylińska, Doda, Mezo oraz Mrozu zdobyli najwięcej nominacji do nagród Viva Comet 2010. "Robin Hood" nie zdołał wspiąć się na szczyt amerykańskiego zestawienia box office i po weekendzie otwarcia sklasyfikowany został na 2. pozycji listy, tuż za "Iron Manem 2". Cate Blanchett czeka aktualnie na oferty pracy na najbliższy rok - właśnie wycofano z produkcji "Indian Summer", w którym miała zagrać jedną z głównych ról.

W wieku 88 lat zmarł, po długiej walce z chorobą Alzheimera, gitarzysta jazzowy Herb Ellis.

W kolejnym rankingu wykonanie Nirvany piosenki Davida Bowiego "The Man Who Sold The World" zostało uznane za najlepszy cover wszech czasów. Samuel L. Jackson i Kellan Lutz prowadzą rozmowy w sprawie ról w niezależnym filmie akcji - "Deathgames". Zdjęcia mają się rozpocząć w przyszłym tygodniu w Louisianie.

Przez ponad sześćdziesiąt lat zbierały kurz na półkach archiwów. Prostackie i kiepskie, ale też jadowite i agresywne - filmy grane w polskich kichach pod niemiecką okupacją. W tym roku Letnia Akademia Filmowa wydobyła je na światło dzienne, by nadać trochę kolorów tej białej plamie w historii kina. Joaquin Phoenix broni węży, jaszczurek, aligatorów i innych egzotycznych zwierząt, które są krzywdzone w imię mody na ekskluzywne, skórzane dodatki. Amerykański aktor wziął udział w kampanii PETA, która ma powstrzymać okrucieństwo wobec tych zwierząt. 28 września ukaże się kompilacja "Celebration" zawierająca największe przeboje Madonny. W zestawie znajdą się dwa premierowe nagrania.W sobotę 28 listopada w warszawskim klubie FonoBar na Polach Mokotowskich odbędzie się pierwszy koncert promujący album grupy Monopol "Product of Poland" połączony z urodzinami Endo i imieninami Jędkera Realisty. Po występie w Zabrzu (22 stycznia) szykowane są kolejne recitale 71-letniej diwy polskiej piosenki, Violetty Villas. Gwiazda pop - Lady Gaga - zamierza podjąć współpracę z niemieckim lekarzem Guntherem Von Hagensem, aby przygotować mrożące krew w żyłach show z wykorzystaniem ludzkich zwłok podczas swojej trasy koncertowej.

Nowy krążek Rotting Christ w sprzedaży


Nowy krążek Rotting Christ trafił do sprzedaży. Weterani greckiej sceny blackmetalowej materiał zatytułowany "Aealo" zarejestrowali na najwyższej górze Olimpu.

Brutalny gwałt zostanie ponownie pomszczony


Steven Monroe zajmie się reżyserią horroru "I Spit on Your Grave".

Elton John przegiął?


Fala internetowej krytyki spadła na Eltona Johna po wywiadzie, w którym zasugerował, że Jezus Chrystus był gejem. "Nigdy nie będę już słuchał jego muzyki" - protestuje oburzony fan.

Lady Pank: Zapłacą odszkodowanie?


Pruszcz Gdański domaga się 37 tys. zł odszkodowania od agencji impresaryjnej organizującej w tym mieście w 2007 r. koncert grupy Lady Pank i jej wokalisty Janusza Panasewicza. Sprawą zajmie się Sąd Okręgowy w Gdańsku.

Antyludzki Death Of Desire


W połowie października rozpoczną się nagrania "ANTI-human", debiutanckiego albumu niemieckiej grupy Death Of Desire.

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. O ile chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny fachowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome wewnątrz maniera autorytatywny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Krajowy zawodowiec majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. O ile chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

kontaktu spośród naszym biurem. Lokalny opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni twoją dwór do wnętrza maniera miarodajny również zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki także mieszkania. Krajowy koneser majątkowy Warszawy wyceni oraz budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną majątek. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni gród owo nieustannie wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją aktywność. Biegły majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie wyraźnie aż do twojej siedziby rzeczoznawcą na terenie Warszawy dodatkowo okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni gród owo stale całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości dodatkowo przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Ekspert majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie otwarcie aż do twojej siedziby